Dzień dobry,

W związku z ostatnimi wydarzeniami – ogłoszeniem pandemii spowodowanej przez wirus SARS-CoV-2 – będę dla Państwa nadal dostępna, ale poprzez spotkania i rozmowy na Skypie. Taki rodzaj pracy, zdalny, zaczynam od dnia 16.03.2020 r. do odwołania.

Ważne jest, szczególnie w tej ekstremalnej i nowej dla większości ludzi sytuacji, żeby terapia mogła być kontynuowana. Zachęcam Państwa, aby w miarę możliwości, terapia indywidualna czy terapia pary/małżeńska, odbywała się z dotychczasową regularnością, nie była zawieszana. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że najbardziej cenna jest możliwość bezpośredniego kontaktu. Dla mnie również taka forma prowadzenia terapii – w gabinecie, twarzą w twarz – jest najlepsza. Jednak obecnie nie jesteśmy w stanie oszacować, kiedy ta sytuacja się zmieni, stąd moja propozycja utrzymania psychoterapii w tej zmienionej formie.

W razie problemów z uzyskaniem komfortowych warunków w Państwa domach czy w miejscach gdzie obecnie przebywacie, proszę o kontakt ze mną.

Osoby nowe, potrzebujące wsparcia na zasadzie interwencji czy też zastanawiające się nad rozpoczęciem terapii, proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub smsem (w celu ustalenia terminu oraz zasad przyszłej pracy terapeutycznej).

 

Życzę nam wszystkim siły, wytrwałości, ale też i rozsądnych decyzji w tym trudnym czasie.

Pozdrawiam Państwa serdecznie.

Natasza Cholewa