Jestem psychologiem, psychoterapeutą, pracuję w Krakowie.

Ukończyłam psychologię na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Opolskiego
(studia magisterskie). Posiadam również dyplom studiów podyplomowych z „Przygotowania pedagogicznego” na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam w takich krakowskich instytucjach jak Poradnia Zdrowia Psychicznego w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym oraz w Izba Dziecka-Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji. Jako psycholog pracowałam  z dziećmi i młodzieżą w Dziennym Ośrodku Socjoterapii Stowarzyszenia „Siemacha” w Krakowie.
Poza pracą w gabinecie w Krakowie jako psycholog i psychoterapeuta, jestem psychologiem w Ośrodku Adopcyjnym Stowarzyszenia „Pro Familia” w Krakowie. Zajmuję się tam m. in. diagnozą oraz szkoleniem kandydatów na rodziców adopcyjnych oraz rodziców zastępczych, diagnozą psychologiczną dzieci zgłaszanych do adopcji oraz wsparciem psychologicznym i poradnictwem pedagogicznym dla rodzin już funkcjonujących.

Obecnie ubiegam się o uzyskanie certyfikatu psychoterapeuty PTP, w tym celu w ukończyłam czteroletni kurs psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, działający przy Krakowskim Ośrodku Psychoterapii. Szkolenie to posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Jako terapeuta, wykorzystuję takie podejścia w prowadzonej przeze mnie psychoterapii jak systemowe i psychodynamiczne. Dbając o właściwy poziom i jakość mojej pracy, jestem pod stałą superwizją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.