Jestem psychologiem, psychoterapeutą, pracuję w Krakowie.

Ukończyłam psychologię na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Opolskiego
(studia magisterskie). Posiadam również dyplom studiów podyplomowych z „Przygotowania pedagogicznego” na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam w takich krakowskich instytucjach jak Poradnia Zdrowia Psychicznego w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym oraz Izba Dziecka – Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji. Jako psycholog pracowałam również z dziećmi i młodzieżą w Dziennym Ośrodku Socjoterapii Stowarzyszenia „Siemacha” w Krakowie.
Przez prawie 10 lat, byłam zatrudniona na stanowisku psychologa w Ośrodku Adopcyjnym Stowarzyszenia „Pro Familia” w Krakowie. Zajmowałam się tam m. in. diagnozą oraz szkoleniem kandydatów na rodziców adopcyjnych oraz rodziców zastępczych, diagnozą psychologiczną dzieci zgłaszanych do adopcji oraz wsparciem psychologicznym i poradnictwem pedagogicznym dla rodzin już funkcjonujących.

Aktualnie prowadzę własną praktykę jako psychoterapeuta i psycholog w gabinecie w Krakowie, gdzie pracuję z osobami dorosłymi (spotkania indywidualne z osobami dorosłymi oraz z parami).  Dodatkowo, od 2017 roku współpracuję jako psychoterapeuta z gabinetem „RzeczJasna” w Krzeszowicach.

Obecnie ubiegam się o uzyskanie certyfikatu psychoterapeuty PTP, w tym celu w ukończyłam czteroletni kurs psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, działający przy Krakowskim Ośrodku Psychoterapii. Szkolenie to posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Jako terapeuta, w prowadzonej przeze mnie psychoterapii wykorzystuję podejście systemowe. Dbając o właściwy poziom oraz jakość mojej pracy, jestem pod stałą superwizją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.